1956 3627 021 - 4026 838 0930

درباره ما

مرکز اختلالات شنوایی و تعادل رسا

تاریخچه
مرکز رسا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ در زمینه توانبخشی کودک کم شنوا تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان ورامین و با مدیریت سرکار خانم دکتر نسرین گوهری شروع کرده و مدت ۱۱ سال است خدمات گفتار درمانی، شنوایی شناسی روانشناسی ، موسیقی درمانی و هنر درمانی را به خانواده کودک دارای اختلالات شنوایی ارائه می دهد . به طور خلاصه به توضیح همه فعالیتهای مرکز می پردازیم.

این مركز خود شامل دو بخش مركز اختلالات شنوایی كودكان رسا و دفتر ارزیابی شنوایی، تعادل و تجویز سمعك مركزی ورامین می‌باشد.
مركز اختلالات شنوایی كودكان رسا که از سال 1386 کار خود را آغاز نموده است به كودكان دارای سمعك، کاشت حلزون و‌ کودکان مبتلا به اختلال پردازش شنوایی خدمات تربیت شنوایی، گفتاردرمانی، روانشناسی، داستان‌خوانی و شعرخوانی و همچنین آموزش هنر و موسیقی را ارائه می‌دهد.

کلام آخر
متخصصین و کادر آموزشی مرکز رسا تمام تلاششان را جهت رشد و پیشرفت کودک کم شنوا خواهند کرد تا کودک بتواند مانند افراد عادی در جامعه زندگی کند و به کار و تحصیل بپردازد . به امید آن روز...
همچنین پرسنل مرکز رسا آمادگی کامل جهت ارائه مشاوره و پاسخ به هرگونه سوالی در زمینه کودکان مبتلا به اختلالات شنیداری را دارند.

© کلیه حقوق این وب سایت برای سمعک ورامین محفوظ است.
انصراف
پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.